Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Ule wielkopolskie

Z sosnowego, jodłowego oraz świerkowego

Nasze ule ocieplamy styropianem 3 cm. Wszystkie ściany korpusu są ocieplone.

Tak, aktualizujemy nasze cenniki na bieżąco.

Oczywiście. Symbole elementów uli oraz cennik netto dostępne są w Cenniku.

Ule nie są malowane. Ze względu na różne możliwości impregnacji uli, decyzję pozostawiamy pszczelarzowi.

Ramki są czopowane, posiadają otwory na drut, ale są do samodzielnego złożenia.

Oczywiście, serdecznie zapraszamy. Adres dostępny jest w zakładce – kontakt. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Nasze produkty wysyłamy na terenie całego kraju . Mniejsze ilości kurierem DHL, większe ilości paletą Poczty Polskiej.

Ule można zamówić wysyłając do nas e-mail z zamówieniem na adres [email protected] , można również wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie lub drogą telefoniczną.

To zależy od pory roku oraz wielkości zamówienia. Poza sezonem najczęściej to do 5 dni roboczych, w miesiącach wiosenno – letnich ten czas może się wydłużyć nawet do kilku tygodni.

Koszt wysyłki kurierem paczka do 30 kg – (maksymalne wymiary 60x60x120 cm):

  • pobranie – 35 zł (pierwsza paczka)
  • każda kolejna paczka – 35 zł
  • przelew, każda paczka – 35 zł

Termin doręczenia 1-3 dni robocze od nadania przesyłki.

Koszt wysyłki paletowej (paleta 120x120x180cm) – 280-320 zł

Koszty podlegające refundacji podlegać będą  koszty poniesione na zakup fabrycznie nowego specjalistycznego sprzętu pszczelarskiego, tj.: uli wszystkich typów lub ich elementów takich jak: daszki, korpusy, dennice, stojaki, powałki, ramki, podkarmiaczki, zatwory, ocieplacze.

Można również skompletować ul według własnych potrzeb.

Klienci o Nas

5/5

Producentów uli drewnianych jest mnóstwo ja przetestowałem kilka ich produktów nie byłem zadowolony większość tych produktów była tańsza ale czasami bardzo licha, również bez możliwości dokupienia odpowiednich akcesoriów. Wreszcie 4 lata temu trafiłem na P. Tumidajewicza i wydaje mnie się ,że to jest to. Tego roku zamówiłem i już otrzymałem miesiąc wcześniej kolejne trzy sztuki uli.. Nie chciałbym żeby brzmiało to jako reklama i więcej się nie rozpisuję dlatego powiem tylko tyle, że podejrzewam iż będziesz kolego zadowolony.

5/5

Co do terminu to mogę powiedzieć tylko tyle, gdy mi powiedzieli koniec lutego to były końcem lutego 5+ co do terminowości. Jakość i solidność każdych elementów Uli Tumidajewicza, które mam 4 sezon wyglądają tak jakby tyle co były wystawione i zasiedlone każdy element pasuje i nie jest zdeformowany.